ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

טיולים בארץ

לוח הטיולים מטיילים מספרים טיולים בארץ
tabmenu_logo.png

טיולים בארץ במגוון מדינות

אסיה
ישראל

טיולים בארץ באסיה

אגדה של אישה- טיול לשדות ים וקיסריה - מכוניות פרטיות 1
טיול במרכז הארץ בעקבות נשים מדהימות. החל מאלות יווניות, דרך סיפור חייה המרגש של חנה סנש ועד יעל ארצי פסלת קטנה בגוף אך גדולה ביצירה. נבקר בשדות ים, נרד אל החוף אליו הגיעו מעפילים , נלך לאורך קו החוף בעקבות השיר "הליכה לקיסריה" נקשיב לרשרוש המים. נבקר בגן הפסלים של הפסלת יעל ארצי ובמוזיאון ראלי המפואר. נבקר בשוני ונראה את שרידי התיאטרון הרומי. אחר הצהרים נעלה לזיכרון יעקב לטיול במושבה בעקבות אנשים אז והים (במידה ויתאפשר נבקר את קהילת בת אל המיוחדת).
ימים
טוסקנה זה כאן- טיול ברמת מנשה - מכוניות פרטיות 1
יום טיול לרמת מנשה, גבעות רכות, מעינות ונחלים זורמים, כרמי ענבים-טוסקנה של ישראל. ניסע בדרך לא שיגרתית דרך פרדס חנה-כרכור בואכה זיכרון יעקב נבקר בבת שלמה ההיסטורית שהוכרזה כשמורת טבע אנושית. נמשיך לטיול רגלי לעין ריחניה, לאחר ביקור במעין נרד בכביש 6953 מהיפים בכבישי ארצנו, ניכנס לדרך נוף העוברת לאורכו של נחל גחר נעצור בנקודות נוף הלקוחות מיער אגדות. הדרך תביאנו לנחל השופט בו נצא להליכה נעימה ליד המים הזורמים כל השנה. נערוך תצפית נוף מתל יקנעם ונשמע על חשיבותו בעבר.
ימים
טיול בעמק האלה - ארצם של גיבורים- טיול במכוניות פרטיות 1
נתחיל את היום בהליכה בסמוך לנתיבי דרך הקיסר, זוהי דרך חשובה שעלתה מעמק האלה אל ירושלים, מסלול של 3 ק"מ בירידה, קל ונוח להליכה, במהלך ההליכה נתצפת אל גבעות השפלה הנמוכות, ונלך בחורש טבעי המורכב מאלונים, קטלבים ואלות. נתחיל בחירבת חנות שהיתה חאן - תחנת מנוחה חשובה בדרך לירושלים. במקום בור מים ושרידי רצפת פסיפס בדרך נפגוש אטרקציות מעניינות כגון מטע דקליים טרופי, נקבות חצובות בסלע עם מעיינות ומים זורמים, שרידי מבנה חווה צלבנית ומקום הנחשב כקברו של גוליית. נבקר בעין מטע שם נעשה הפסקה בצל העצים. לאחר מכן נעלה למושב מטע. בתום הטיול ניסע לגן הארכיאולוגי שם נראה את אבני המייל הרומיות שסימנו את הדרך. נסיים בתצפית מתל עזקא עם סיפור המקום והקרב התנכ"י המפורסם של דוד וגולית
ימים
פינות החבויות של צפון ים המלח- מכוניות פרטיות 1
טיול חווייתי אל הפינות הפחות מוכרות במישור חוף ים המלח, נפליג בסיפורי ההתיישבות בחוף ים המלח בתקופת המנדט, נפסע בשמורה החבויה בעינות צוקים
ימים
מעינות חבויים וחקלאות עתיקה בהרי ירושלים- מכוניות פרטיות 1
טיול בנופים המרהיבים של הרי ירושלים הירוקים, וביקור במעינות נסתרים, מרביתם מעינות שכבה, תופעה יחודית להרי ירושלים. היכרות עם חקלאות העתיקה שכבר בתקופות עתיקות ידעו החקלאים המקומיים לנצל את הסביבה וחפרו נקבות אל מקורות המים ולנתבם למטרות השקיית הטרסות.
ימים
דתות ותרבויות בגליל התחתון 1
יהודי נוצרי ומוסלמי נפגשים … לא זו לא התחלה של בדיחה טובה… זה הפסיפס האנושי הגלילי. נצא ליום טיול בעקבות דתות ותרבויות בגליל התחתון.
ימים
בעקבות אמות המים במישור החוף- מכוניות פרטיות 1
טיול במרכז הארץ בו נעקוב אחר מהלכן של אמות המים שהובילו מים לעירו של יוליוס קיסר- קיסריה. נתחיל בגבעות הקירטון באזור נחל התנינים ונסיים על שפת הים בג'אסר אזרקא. נבקר באלונה שם נראה את תחילתו של מפעל הבניה ואת הסכר החדש בעזרתו אוספים מים למפעל נחלי מנשה. נמשיך לעין צור שהיתה מצודת משמר על העורף החקלאי של קיסריה, במקום נקבה, מעיין ושרידי ארמון. נמשיך עם האמה של בית חנניה ונשמע את סיפורה. נסיים את היום בחוף בציורי של ג'אסר אזרקא, נהנה ממראה הסירות הצבעוניות בנמל הקטן ומהליכה לאורך הטיילת החדשה ונראה את אמת המים הנושקת לים.
ימים
כחול וירוק בחוף ובכרמל - מכוניות פרטיות 1
נתחיל את היום בהליכה בשמורת דור, נתוודע אל הפיניקים ואל הפקת צבע ארגמן מחלזון הים. נמשיך ונלך לאורך החוף עד לשמורת הבונים. טיול קל ונעים במהלכו נראה כוכים ומפרצים שיצרו גלי הים בסלע הכורכר.
ימים
חיפה היפה- סיור בחיפה והסביבה- מכוניות פרטיות 1
יום טיול בניחוח אירופאי בחיפה ובטבע סביבה. נטייל במושבה הגרמנית, נשמע את סיפורם המיוחד של הטמפלרים ונכיר את הסיפורים המרתקים מאחורי הבתים. נהנה מהאווירה המיוחדת בואדי ניסנאס. בנוסף נטייל בטבע בשוויצריה הקטנה.
ימים
ציפורי עיר הפסיפסים ונחל ציפורי- מכוניות פרטיות 1
יום טיול אל נוף גבעות האלונים, נתחיל בביקור בשרידי העיר ציפורי, שהיתה בירת הגליל ובה ישבה הסנהדרין נחתמה המשנה. הסיור בעיר מאפשר להרגיש את אווירת העיר, וללמוד על הפאר והעושר שאפיינו אותה וזאת דרך מספר פסיפסים מרהיבים שנתנו לעיר את הכינוי "עיר הפסיפסים".
ימים
בדרך אל העיר- בעקבות השיירות לירושלים- מכוניות פרטיות 1
יום טיול שעיקרו הדרך אל העיר, יום ההולך בדרכי פורצי הדרך האמיצים. נתחיל היכן שעברה דרך בורמה, ניסע בדרכן של השיירות האמיצות שפרצו את המצור ותוך סיכון רב עלו לעיר. נעצור באנדרטה לגדודי מחל, מתנדבי חול שנחלצו לעזרת המדינה הצעירה, נבקר במוזיאון שער הגיא, מוזיאון חדש שנפתח לאחרונה בשרידי חאן באב אל ואד.
ימים
טבריה, העיר, האגם ומה שביניהם 1
סיור משולב בין עיר הקודש טבריה לים הגליל הקדוש עבור העולם הנוצרי. נצא למסע בן 2000 שנה מימי הזוהר של טבריה הרומית דרך חידוש הישוב היהודי ומהעבר השני, מעבר לפינה , אותו אגם מארח למשך 3 שנים את היהודי המפורסם בעולם , ישוע הנצרתי.
ימים
חיפוש טיול
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
ללוח ההרצאות המלא
טיולים לפי נושא
טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי רגל קל לאוהבי לכת
משהו קצר וטוב
טיולי ג'יפים
טרקים
טיולי שייט
טיולי משפחות
טיולים מאורגנים לשומרי מסורת
טיולים לנוסע העצמאי
טיולים בארץ
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
הצהרת נגישות אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015