ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

טרקים

לוח הטיולים מטיילים מספרים תמונות ווידיאו טרקים
tabmenu_logo.png

טרקים במגוון מדינות

אירופה
אוסטריה
אלבניה
בולגריה
גאורגיה
יוון
כרתים ואיי יוון
מון בלאן, צרפת
ספרד
צרפת
רכס הפירנאים

טרקים הם טיולים מאורגנים למיטיבי לכת למגוון יעדים מרתקים, במסלולים המותאמים במיוחד למיטיבי לכת ולחובבי הליכה. הטרקים של "איילה גיאוגרפית" מלווים בהדרכה ברמה גבוהה ומקצועית, תוך שימת דגש על העמקת הידע וההיכרות עם ההיסטוריה, הנוף, התרבות והמורשת של המקום.

טרקים באירופה

טרק לצפון מערב גאורגיה - חבל סוונטי העליון, 8 ימים 8
חבל סוונטי העליון הוא אחד המקומות היפים בעולם! אנחנו ב"איילה גיאוגרפית" "פתחנו" את האזור הזה לציבור הישראלי, מחוברים מאוד למקום ומכאן גם הידע הרב שהביא למסלול המאוד ייחודי שלנו. כלל בסיסי בטרקים של "איילה גיאוגרפית" - מינימום הקפצות ונסיעות (שהן על חשבון שעות ההליכה). בטרק זה אנו לא מבזבזים זמן. אנו נוגעים בקרחונים המרתקים, כאשר מעלינו נישאים כחומה אדירה הרי הקווקז הגבוה שמגיעים לגובה של 5,000 מטר ומעלה!
ימים
סטטוס טיול מדריך מחיר מועד הטיול
לפרטים
הטיול מלא אחיק דור 1850 $ 05.08.24
לפרטים
יציאה מובטחת עמרי אפריאט 1850 $ 26.08.24
מסע רגלי סובב רכס המונבלאן, 8 ימים 8
טרק בלתי נשכח למונבלאן הסובב את הפסגה הגבוהה ביותר באירופה ואחד הטרקים היפים בעולם כולו: מסע רגלי בו נפרשים נופי קרחונים יערות ופסגות אדירות מושלגות במרחק נגיעה. המסלול המושלם המקיף את ההר כולו בשלושת הארצות: צרפת, שוויץ ואיטליה.
ימים
סטטוס טיול מדריך מחיר מועד הטיול
לפרטים
הטיול מלא אבי בלום 2530 € 19.08.24
לפרטים
בהרשמה רותם שני 2530 € 09.09.24
8 לילות
טרק בכרתים, 5 ימים
טיול טרק לכרתים יוון מבית איילה גיאוגרפית, הצטרפו אלינו להרפתקאה של פעם בחיים, טיולים מאורגנים ליוון הם המומחיות שלנו
ימים
טרק בפירנאים, 7 ימים 7
מסע רגלי נודד בין פסגות רכסי הפירנאים הספרדים והצרפתים. שרשרת הרי הפירנאים מפרידה את חצי האי האיברי משאר אירופה. הגבול בין ספרד לצרפת, עובר על קו הפסגות. הנוף מאופיין בחזות אלפינית , פסגות מושלגות, שמורות טבע ירוקות ונהדרות, בעלי חיים רבים וכפרים קטנים שגגות צפחה מעטרות את בתיהם. מסע לאורך הרי הפירנאים הוא אחד הטיולים היפים ביותר שאפשר לתכנן באירופה.
ימים
טרק קמינו דה סנטיאגו – ספרד,11 ימים 11
שביל הקמינו דה סנטיאגו הוא שביל צליינים הקיים יותר מ- 1,000 שנה, הדרך אל העיר השלישית המקודשת לנצרות- אחרי רומא וירושלים. למעשה, זוהי מערכת דרכים ההולכת ומתנקזת אל העיר סנטיאגו- כש"עמוד השדרה"- הדרך הראשית היא הדרך הצרפתית (CAMINO FRANCES) הנקראת בקיצור- קמינו. אורך המסלול כ- 800 ק"מ, מהעיירה St.Jean Pied de Port שבצרפת ועד סנטיאגו דה קומפוסטלה שבספרד . זהו טרק תרבותי אנתרופולוגי, חוויה של הליכה במסע שעשו מיליוני אנשים באלף שנה האחרונות, טרק המשלב נופים, כפרים והרבה התבוננות פנימית וחיצונית .
ימים
סטטוס טיול מדריך מחיר מועד הטיול
לפרטים
בהרשמה אלון מורגנשטרן 2500 € 08.09.24
טרק באי קרפטוס, 8 ימים 8
האי קרפטוס הנמצא בפינה הדרום מזרחית של הים האגאי הוא חלק מאיי הדודקאנס והמרהיב ביותר שבין איים אלה. צורתו המאורכת והרכס הנישא בשדרה המרכזית של האי יוצרים נופים דרמטיים המשתנים בכל עת. בידודו היחסי גרם לכך כי באי חיים תושבים מקומיים מועטים השומרים על אורח חיים כפרי מסורתי ונאחזים בקרקע ומעבדים אותה בשיטות מסורתיות מזה אלפי שנים.
ימים
סטטוס טיול מדריך מחיר מועד הטיול
לפרטים
יציאה מובטחת רותם שני 1590 € 10.10.24
לפרטים
בהרשמה נמרוד עירון 1590 € 15.04.25
חגיגות הפסחא באי
לפרטים
בהרשמה נמרוד עירון 1590 € 27.04.25
טרק נודד ברכסי הבלקן – 8 ימים בבולגריה 8
רכס הבלקן המשתרע על פני יותר מחמש מאות קילומטרים מציע למטיילים בו מגוון מנצח של נופי הרים עם פסגות מחודדות ונישאות ונחלים הזורמים בינות לאגמים קרחוניים צלולים יחד עם אוכלוסיה כפרית הנאחזת באומץ בקרקע ומוציאה את מחייתה ממנה. הטיול ברכסים של בולגריה מבטיח צעידה בשבילים ירוקים ורעננים, המלווה באוויר הצלול ובשלווה הפסטורלית האופיינית ומפגשים עם אנשי המקום מסבירי הפנים, אשר תמיד שמחים לחלוק את פתם או כוסם עם עוברי אורח. מובן כי הטיול בבלקן תמיד מתובל במטעמי המקום, ומטעמי הגבינות והבשר המקומיים תמיד יוגשו עם יין מקומי טוב. הטרק הנודד של איילה גיאוגרפית מציע הזדמנות ייחודית לחוות את המיטב של רכסי בולגריה והוא משלב טיולי עומק לארבעת הרכסים הגדולים של בולגריה.
ימים
סטטוס טיול מדריך מחיר מועד הטיול
לפרטים
בהרשמה אלי קולודנר 1495 € 10.09.24
טרק באלפים האוסטריים, 8 ימים 8
האלפים האוסטריים אולי פחות מוכרים בישראל, אך הם ללא ספק מאפשרים טרקים מרהיבים ברמות שונות בהתאם ליכולת המטיילים. בטיול זה אנו מחלים את הטרק לשניים- החלק הראשון הינם 3 ימים של קטע של "מסלול השטובאי" בן ביקתות הרים ברמה טובה יחסית לבקתות. במחלק השני נשהה במלון בעמק אוצטל בעיירת סקי סולדן ומממנה נצא כל יום לטרק אחר.
ימים
טרק לאלפים האלבנים, 8 ימים 8
זהו טיול ייחודי שחוצה את ארבעת העמקים, באזור שבו מסלולים עתיקים מחברים בין אזורים נידחים של הבלקן דרך ההרים של צפון אלבניה ודרום מונטנגרו. המסלול מציע מגוון נופים במקומות בהם הזמן באמת קפא מלכת מאות שנים אחורה. רמת הקושי היא בינונית עד בינונית +.
ימים
סטטוס טיול מדריך מחיר מועד הטיול
לפרטים
בהרשמה ערן חקלאי 2180 € 19.08.24
חיפוש טיול
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
ללוח ההרצאות המלא
טיולים לפי נושא
טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי רגל קל לאוהבי לכת
משהו קצר וטוב
טיולי ג'יפים
טרקים
טיולי שייט
טיולי משפחות
טיולים מאורגנים לשומרי מסורת
טיולים לנוסע העצמאי
טיולים בארץ
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
הצהרת נגישות אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015