ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

טיולי משפחות

לוח הטיולים מטיילים מספרים תמונות ווידיאו טיולי משפחות
tabmenu_logo.png

טיולי משפחות במגוון מדינות

אפריקה
טנזניה
ספארי באפריקה

טיול מאורגן למשפחות - מסע משפחתי למגוון יעדים בעולם

טיול משפחתי לחו"ל הוא אחת מהחוויות המרגשות והזכורות ביותר מתקופת הילדות, ולכן אין זה פלא, כי דווקא טיולים מאורגנים למשפחות זוכים להצלחה גבוהה. מעוניינים לטייל בחו"ל עם כל המשפחה, אך מתקשים לתכנן את המסלול? חוששים, שהיעדים שבחרתם לא יתאימו לקבוצת גיל? גלו את היתרונות של טיולים מאורגנים לחו"ל וטיולים מאורגנים למשפחות בפרט.

 
חושבים בשבילכם על הכל 

אם אתם הורים, וטיילתם בעבר בחו"ל עם המשפחה, בוודאי זכורה לכם תחושת המתח והלחץ הכרוכה בארגון הטיול, תכנון המסלול, הגעה לטרמינל הנכון, קשיי התמצאות, אי ידיעת השפה המקומית, ובעיקר הטרטור הרב, שכרוך במעברים בין הנקודות השונות. כהורים, אתם נדרשים לתפעל את הטיול, לנהוג, לדאוג לארוחות, ליצור קשר עם מרכזי הארחה, להקים את הילדים, להשכיב אותם לישון, ולהיות בתנועה ללא הפסקה, מתיש נכון? 

אחד היתרונות המרכזיים של טיולים מאורגנים לחו"ל מתגלם במעטפת, שמספקת חברת התיירות, ובאה לידי ביטוי בארגון וסידור המנהלות, התניידות באמצעי תחבורה מסודרים ובטוחים, ובחירה של מסלול מדויק, שמצליח לגלם את המיטב מהיעד, ולא פחות חשוב בהתאמה לילדים.

 
מוצאים חברים חדשים

יתרון נוסף שניתן למצוא כאשר בוחרים לנפוש במסגרת טיולים מאורגנים למשפחות, הוא שאתם כבר לא לבד, הילדים פוגשים חברים אחרים בטווח גילם, חווים את הטיול כסוג של שגרה, ונוטים להסתגל מהר יותר ללו"ז המוכתב.

 
יעדים מעניינים, רמת קושי מתאימה

אחת הנקודות התורמות להנאה מהטיול היא כמובן היא מידת ההתאמה של הטיול לקהל היעד. טיולים מאורגנים למשפחות משלבים מסלולי הליכה במסלולים בדרגת קושי - קלה, ביקור באטרקציות אטרקטיביות, התחשבות בהפסקות, זמני ערות ושינה, ומאפשרים להורים להרפות את השליטה, וליהנות מהנוף, ההדרכה המובנית והמקצועית של מדריכים שלא רק מכירים את התרבות במדינת היעד, אלא אף מעורים בה, ומסוגלים להציג את היעד ברמה האותנטית ביותר.
המטרה המרכזית של טיול משפחתי היא לאחד וללכד, ליצור זיכרונות טובות להורים ולילדים.

 
יותר ויותר ישראלים בוחרים לטייל במסגרת טיולים מאורגנים למשפחות, שמספקים להן מעטפת לוגיסטית ותפעולית מלאה, מסלולי טיול מותאמים ואותנטיים, וחברה נעימה, לחלוק עמה את החוויה.

טיולי משפחות באפריקה

ספארי בטנזניה, 8 ימים 8
טיול לטנזניה יקח אותנו אל שמורת הסרנגטי, השמורה העשירה בעולם בשפע ובמגוון בעלי החיים. יותר משני מיליון אוכלי עשב גדולים, ביניהם עדרי הגנו, והזברות, פילים, ג'ירפות ומיני צבאים ואנטילופות רבות מלחכים את עשב הערבה השופע. עליהם צופים אלפי טורפים שונים; אריות, נמרים, ציטות צבועים ועוד. ההיפופוטמים המשכשכים בנהר . הספארי יבקר הן בצפון שמורת הסרנגטי והן במרכז השמורה.
ימים
חיפוש טיול
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
ללוח ההרצאות המלא
טיולים לפי נושא
משהו קצר וטוב
טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי ג'יפים
טיולי רגל קל לאוהבי לכת
טרקים
טיולי משפחות
טיולים מאורגנים לשומרי מסורת
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
טיולים לנוסע העצמאי
טיולי שייט
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
הצהרת נגישות אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015