ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

טיול ספארי בקניה - ספארי לכל המשפחה, 9 ימים

סיבוב שמורות הטבע הפופולארי והמסקרן במזרח אפריקה: טיול ספארי בקניה עוקב אחר הנדידה הגדולה של בעלי החיים במהלך כול השנה, תחילת ביקורנו למרגלות הר קניה שם בעודנו שותים כוסית משקה אנו יכולים לצפות בהמוני בעלי החיים המתקרבים אל בור המים כדי לשתות את מימיו משם נמשיך אל שמורת הטבע נקורו נצבעת לה בחודשי הקיץ בוורוד כהה ובוהק, בו בעת שמקננים באגם השמורה אלפי פריטים של להקות פלמינגו. טיול ספארי בקניה מסתיים בשמורת הטבע הגדולה במדינה, ששטחה כגודל מדינת ישראל, שמורת הטבע מסאי מרה, שמורת טבע בה במהלך חודשי הקיץ מתרחשת הנדידה הגדולה במלוא שיאה.

 

מדוע לטייל עם איילה גיאוגרפית בקניה? 

 

מסלול טיול מעמיק ומיוחד - אנו בוחרים לתת טעימה של מרבית שמורות הטבע המרתקות של קניה: שמורת נאיוושה, אגם נקוו הר קניה ושמורת המסאי מרה. לעומת זאת בוחרים לפסוח על שמורת סמבורו הממוקמת בחלקה הצפוני של המדינה אליה מחויבים אנו לנסוע שעות ארוכות ולבלות בחודשי הקיץ תחת השמש הקופחת המדברית. 

 

מדריכי הטיול - את הטיולים שלנו מדריכים אנשים שחיים, נושמים ואוהבים במיוחד את אפריקה. גם אם הם טיילו ומדריכים ביעדים שונים ומגוונים ברחבי העולם, תמיד הם ירצו לשוב ולהדריך ביבשת השחורה.

 

סוג הטיול: טיול ספארי גיאוגרפי 
........................................................ 
דרגת קושי: קלה
........................................................ 
קהל היעד: בוגרים, משפחות
........................................................ 
עונות מומלצות: סתיו, קיץ
Facebook Favorites

מסלול הטיול ספארי בקניה

יום 1> ת"א – ניירובי

נצא בטיסה דרך יעד ביניים אל עיר הבירה הקנייתית ניירובי, עם ההגעה נקבל את רכב הספארי בעל הגג הנפתח לנסיעות ספארי מיוחדות ונשאר ללון בחלק הצפוני של עיר הבירה.

 

יום 2> הר קניה

הבוקר נצא בנסיעה צפונה אל אזור הר קניה. עם ההגעה נתמקם במלון הממוקם למרגלות הפסגה השנייה הגבוהה בהר קניה ונצא להליכת ספארי מיוחדת לצפות בחיות העושות את דרכן אל כיוון הלודג' הקסום למאגר המים המיוחד שנבנה בסמוך ללודג' ומושך אליו מגוון חיות בר מרתקות אותם ניתן לראות גם ממרפסת הלודג'.

 

ספארי בקניה – איילה גיאוגרפית טיול ספארי בקניה – איילה גיאוגרפית  מגוון טיולי ספארי בקניה עם איילה גיאוגרפית

        צילום: אלון חובב

 
יום 3> הר קניה – אגם נקורו

הבוקר נעזוב את אזור הר קניה ונצא לכיוון אגם נקורו, אחת הנקודות היפות והירוקות ביותר במסענו במסגרת ספארי בקניה. זו נקודת ציון נהדרת במסגרתם של טיולים מאורגנים לקניה. עם ההגעה אל השמורה בשעות הצהריים נצא לנסיעת משחק נוספת באחת השמורות היפות באפריקה: ייתכן ונצפה בעדרי הבבונים שיתקרבו אלינו ואם נרגיזם יחשפו בפנינו את שיניהם החדות, או שנרד אל האגם הגדול ונצפה בהיפופוטמים הענקיים השוהים מרבית שעות היום במימי האגם הקרירים, ייתכן ונזכה לראות את הקרנפים ועיניהם הקטנות שלבטח ישמעו אותנו מתקרבים אליהם בעזרת אוזניהם הרגישות, אך ללא ספק שיא הביקור ביום זה יהיה בתצפית המדהימה על האגם שם נזכה לראות את הכתם הוורוד הגדול המשאירים ציפורי הפלמינגו המקננים בתוך אגם הסודה הגדול.

 

יום 4> נקורו – מסאי מרה

הבוקר נעזוב את השמורה ונצא בנסיעה דרומה אל שמורת הטבע הגדולה והמפורסמת ביותר במדינה ואחד מהשיאים של טיול ספארי לקניה: שמורת הטבע המסאי מרה, אחת משמורות הטבע היפות והמרתקות ביותר בעולם. אל שמורה זו נכנסים בימי הגשם מיליוני פרטים של בעלי חיים שהבולט מביניהם הוא עדר הגנו הנע לעתים בעדרים של עד שני מיליון פריטים, אשר את דרכם הם עושים עם עשרות אלפי פריטים של זברות מצויות ופרסתניים מסוגים שונים ומגוונים. במסאי מרה ניתן למצוא את כלל מיני החתוליים הקיימים באפריקה דוגמת האריות, הנמרים והברדלסים הנחשבים לחיה המהירה ביותר בעולם.

 
ימים 5-6>


ביומיים הבאים נזכה להכיר את אורח החיים של בעלי החיים הרבים העוסקים בהישרדות מול הטורפים הרבים או שעושים את דרכם במסע אחרי מזון. לאחר נסיעת המשחק של הבוקר בשמורת הטבע נצא להכיר את בני שבט המסאי, הבולטים בשטח בלבושם המסורתי ובכפרים המיוחדים שם הם מנהלים את אורח חייהם המרתקים בבתי הבוץ וגללי הבקר. בביקור בכפר נלמד להכיר את אורח חייהם המרתק ואת סגנון החיים הנווד למחצה של בני השבט עם שלל תלבושתם המסורתית ונזכה אף לשמוע את הנשים שרות שירי ברכה ואת הגברים מנתרים לגובה רב, יכולת הניתנת להם במסגרת טקסי ההתבגרות אותם הם עוברים.

 


יום 7> מסאי מרה – שמורת נאיוושה

הבוקר נספיק עוד להיפרד משמורת הטבע מסאי מרה ממנה נצא בנסיעה אל אגם נייוואשה,שם נתמקם בלודג' המיוחד וממנו נצא לשייט באגם המרתק. אגם נייוואשה, נחשב לאחד האגמים הגבוהים באזור השבר הסורי אפריקאי, ומשמש כמקום משכנם של 400 סוגי ציפורים שונים ומגוונים, הממוקמים לצד היפופוטמים, ג'ירפות וקופי קולובוס שונים הנתלים על העצים.

 

יום 8> נאיוושה – ניירובי – תל אביב

הבוקר נעזוב את אגם נאיוושה ונצא בנסיעה חזרה אל עיר הבירה ניירובי, בדרכנו חזרה נזכה לבקר גם בבית יתומים לפילים שם נעשית פעילות מבורכת בניסיון להשיב פילים יתומים שהוריהם ניצודו בידי ציידי שנהבים אל הטבע. משם נמשיך אל ניירובי עיר הבירה ועם הזמן יאפשר נצא לקנות מזכרות בשוק האפריקאי המיוחד. לפני צאתנו לנמל התעופה נספיק גם לאכול ארוחת סיום בלתי נשכחת באחת המסעדות ומשם נצא אל נמל התעופה לטיסה (דרך יעד ביניים) חזרה לתל אביב (נחיתה בבוקר היום ה 9).

 

לכל הטיולים המאורגנים לקניה
לכל הטיולים המאורגנים לספארי באפריקה
חיפוש טיול
יעד
סוג טיול
טיולים דומים
טיול ספארי באוגנדה - הפנינה של אפריקה, 10 ימים
ספארי בטנזניה, 8 ימים
ללוח הטיולים המלא
ללוח ההרצאות המלא
טיולים לפי נושא
טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי ג'יפים
טיולי ג'יפים למשפחות
טרקים
טיולי משפחות
טיולי אופנועי שלג
טיולי רגל קלים
טיולים מאורגנים לשומרי מסורת
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
טיולי קרנבלים ופסטיבלים
טיולים לנוסע העצמאי
טיולי שייט
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
צור קשר הצהרת נגישות אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015